Odkazy

Reality v USA na Floridě – vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Manikúra Most – Jana Hlaváčková, Most

Grafstudio.cz je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí: skákací hrad, trampolína s ochrannou sítí, horolezecká stěna, bungee trampolína, které jsou vhodné na různé reklamní akce, dětské dny a společenské akce. Náš tým rovněž plánuje a uskutečňuje firemní teambuildingové akce.

Přírodní doplňky stravy pro sportovce té nejvyšší kvality od německého výrobce Tisso.

Hledáte možnosti, jak zlepšit svou výkonnost? Domluvte si konzultaci s nutričním terapeutem, který se specializuje i na sportovce: poradí s výživovým plánem, provede testy potravinové intolerance a stanoví optimální suplementaci přírodními doplňky stravy.

Pokud Vás trápí deprese, fóbie či úzkosti a nebo další psychologické problémy, metoda EFT, která využívá nejnovějších poznatků energetické psychologie, Vám může pomoci. Terapií EFT se v Praze zabývá terapeutka Jana Čechráková.

Doprovodné programy na míru a pronájem atrakcí – naše agentura se zabývá pořádáním doprovodných programů, firemních a dětských dnů, vícedenních pobytů či charitativních akcí.